Říjen 2011

NJN

3. října 2011 v 0:06 | eSDenim |  JÁ A ANA
přestávám brečet na blog. začnu něco dělat! jen počkejte až všem vytřu zrak :D už se nemůžu dočkat jak ty pipky, budou všechny čučet závistí :D
To je taky jedna z mnoha věcí na které se moc těším až ty ostatní budou pukat závistí, jak sem to k čertu mohla dokázat atd. :D a já si budu moct vyjít v čemkoliv se mi zachce a hlavně budu krásná a budu si to myslet i já.. a o to mi hlavně jde!!


už se nebudu bláhově snažit o hladovky typu.. půl jabka a 5 litrů vody, spíš se zaměřím na zdravé jídlo, malé porce a hodně pohybu, teď o víkendu sem si renovovala starou skládačku, chce to už jenom novej lak a můžu se po městě prohánět, jak naše matky a tatíci za mladejch :))

tak zatím čusánek. a čekujte jídelníčky, snad se nic nepo*ere.)

na dně

2. října 2011 v 13:44 | eSDenim |  JÁ A ANA
tak si říkám, že horší už to nemůže být..
rozešla sem se s přítelem po třech letech, já vlastně ani nevim co se stalo.. prostě konec.
Musím se přiznat, že v posledních dnech byli moji nejlepší přátelé jídlo s alkoholem. Ale jinak to prostě nešlo. Zítřek bude nový den a s novým dnem příjdou i jiná pravidla a režim. Seru na to.. co bylo to bylo!
- nějak nemám potřebu sem vypisovat výjimečně své pocity, zrovna teď.. ale to nejspíš ještě příjde. Omlouvám se za tyhlety hlody, sem nějak mimo